سلبریتی هاویژه

احتمال جدایی رونالدو از جورجینا شدت یافت!

در ابتدای سال ۲۰۲۳ شایعاتی مبنی بر وجود یک بحران احتمالی بین ستاره النصر و جورجینا رودریگز منتشر شد.

وقت صبح- تعویض های رونالدو در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر و جدی بودن جورجینا رودریگز هنگام معرفی فوق ستاره پرتغالی در النصر بعد از امضای قرارداد ۱۷۳ میلیون پوندی در سال از جمله دلایلی بود که توسط بخش خاصی از مطبوعات منتشر شد که احتمال گسستگی در روابط این زوج را بعد ۷ سال رابطه مطرح کردند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، با این حال شایعه بحران در روابط این زوج بلافاصله توسط خود جورجینا از طریق حساب اینستاگرامش تکذیب شد.

جورجینای ۲۹ ساله عکسی با رونالدو ۳۸ ساله منتشر کرد تا نشان دهد که رابطه آنها مثل همیشه است.

عکسی که در صفحه اینستاگرام جورجینا منتشر شد، عکسی از روز معارفه رونالدو با النصر را نشان می دهد، همان عکسی که او در آن زمان متهم به عصبانی به نظر رسیدن بود.

با این حال در آن عکس به نظر می آید جورجینا لبخند می زند، با چشمان بسته و با محبت شریک زندگی خود را که پیراهن شماره ۷ جدیدش را پوشیده بود، در آغوش گرفته است و در توضیح عکس نوشته بودچیزهای زیبای زیادی برای زندگی باقی مانده است.

شروع شایعات جدایی

شایعات بحران در رابطه رونالدو با جورجینا رودریگز حالا بعد از یک برنامه گفتگو محور در شبکه تلویزیونی پرتغالی CMTV بار دیگر مطرح شده است.

احتمال جدایی رونالدو از جورجینا شدت یافت!
در این برنامه روزنامه نگار«کوئینتینو آیرس»، دوست نزدیک مادر کریستیانو رونالدو ،«ماریا دولورس آویرو»، و یکی از دوستان کاپیتان پرتغال نظر خود را در مورد رابطه این زوج بیان کردند.

آیرس ادعا کرده رفتارهای کریستیانو نشان می دهد که او از زندگی شخصی خود راضی نیست و با اشاره به جورجینا نامزد اسپانیایی رونالدو گفت:

«او لحظه ای شاد زندگی نمی کند و هر چه بیشتر از مادرش دور می شود ، ناراحت تر می شود و ما می دانیم که چرا او (کریستیانو رونالدو) از خانواده اش بیشتر و بیشتر دور می شود.

جورجینا هر روز را در یک مرکز خرید در ریاض می گذارند و این یکی از دلایل ناراحتی کریستیانو هستش. »

سریال تلویزیونی جدید جورجینا رودریگز در نتفلیکس «من جورجینا هستم» فصل ۲ هم سبک عجیب و غریب زندگی این مدل و اینفلوئنسر را نشان می دهد که اشتیاق خودش و برای خریدهای مجلل نشان می دهد ….

همچنین شایعه شده بود که جورجینا رودریگز با مادر رونالدو ، دولورس آویرو، اختلاف نظر داشته، و گفته می شود که این دو در گذشته اختلاف خاصی بر سر رونالدو داشته اند.این زوج در حال حاضر والدین پنج فرزند میباشند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا